WIOSENNY DETOKS Z JOGĄ JIN

Data: 7 kwietnia (sobota), godz. 14.00- 17.00

Początek wiosny to czas postów i diet. Zapraszam do praktyki wspierającej i wzmacniającej funkcje wątroby. Odkryj, jak działa połączenie autoterapii mięśniowo – powięziowej i stymulacji punktów meridianowych (przy pomocy piłeczek) naprzemiennie z pozycjami jogi jin. Szczególnie polecam osobom stosującym wiosenne programy odtruwania i oczyszczania organizmu – ten warsztat będzie ich dobrym uzupełnieniem!

Agnieszka Czumaj – instruktorka powięziowej jogi jin i TRE ( w trakcie certyfikacji). Na ścieżce jogi ( hatha, kundalini) od 2003r. Jogi powięziowej jin uczą mnie Beta Lisboa i Simon Calder; inspirują - Bernie Clark i Sarah Powers.

Przez szacunek do Ciebie i Twojej – nieznanej mi - historii, nigdy nie dotykam bez pytania, a już na pewno nie dociskam, nie ciągnę i nie popycham do pozycji, na którą Twoje ciało nie jest gotowe. Sama doświadczyłam paru kontuzji, w tym – najpoważniejszej – właśnie z powodu forsowania przez drugą osobę do pozycji. Każdy jest inny i każdy inaczej przyjmuje tą samą pozycję. Ingeruję tylko w przypadku, gdy w grę wchodzi Twój komfort lub bezpieczeństwo.

Informacje dla uczestników:

Weź ze sobą dwie piłeczki o średnicy 6 – 7cm, najlepiej gumowe, oraz wygodny strój z ciepłą bluzą i skarpetami do relaksu.

Jeżeli cierpisz na jakąś dolegliwość, poinformuj mnie o tym najpóźniej PRZED rozpoczęciem zajęć.

Kobietom w ciąży nie polecam udziału w warsztacie – chyba, że ćwiczą jogę na co dzień.

Cena: 130zł

Zapisy: tel. 516 601 400 - sms o treści wiosenny detoks + imię i nazwisko; - e-mail: info@samadhijoga.pl - tytuł wiadomości: wiosenny detoks. Treść: imię i nazwisko + nr telefonu; - oraz bezpośrednio w studiu. Na warsztat obowiązuje oddzielny karnet, nie można wejść na karty multisport, fit profit i ok system oraz karnety Samadhi Joga. Ilość miejsc ograniczona.

Miejsce: Samadhi Joga, ul. Mielczarskiego 1, Kabaty