POWIĘZIOWA JOGA JIN W PIGUŁCE

DATY: 26 i 28 luty oraz 5 i 7 marca (poniedziałki i środy), godz. 10.00 – 11.30

Cykl obejmuje cztery lekcje i zaplanowany jest jako całość. Zawiera: wprowadzenie do jogi jin, objaśnienie 16 podstawowych pozycji z ich wariantami, elementy autoterapii mięśniowo-powięziowej na piłeczkach, elementy medytacji uważności. Daje podstawy do samodzielnej praktyki.

Tematy poszczególnych zajęć to: otwarte biodra, elastyczny kręgosłup, otwarta klatka, zrelaksowana miednica.

POWIĘZIOWA JOGA JIN. Stres, traumy, przebyte choroby, kontuzje i związane z nimi emocje - zostają zapisane w ciele. Magazynem traum jest system powięzi, który przenika i otacza mięśnie, kości i organy wewnętrzne. Powięziowa joga jin jest metodą opracowaną właśnie pod kątem pracy z powięzią. Oprócz klasycznej jogi jin, obejmuje także rozluźnianie mięśniowo-powięziowe i mindfulness. Istotą tej odmiany jogi jest bezruch; poddanie się przyjętej pozycji i upływowi czasu. Mięśnie są rozluźnione, a oddech świadomy; blokady rozpuszczają się; miejsca zapomniane, odrętwiałe lub spięte wracają do życia. Zwiększa się świadomość ciała, a także elastyczność i zdolność do relaksu.

Agnieszka Czumaj – instruktorka powięziowej jogi jin i TRE ( w trakcie certyfikacji). Na ścieżce jogi ( hatha, kundalini) od 2003r.

CENA: 150zł

MIEJSCE: Samadhi Joga, ul. Mielczarskiego 1, Kabaty

ZAPISY:  tel. 516 601 400 - sms o treści Cykl Joga Jin + imię i nazwisko; - e-mail: info@samadhijoga.pl - tytuł wiadomości: Cykl Joga Jin. Treść: imię i nazwisko + nr telefonu; - oraz bezpośrednio w studiu. Na warsztat obowiązuje oddzielny karnet, nie można wejść na karty multisport, fit profit i ok system oraz karnety Samadhi Joga. Ilość miejsc ograniczona

Informacje dla uczestników:

Weź ze sobą dwie piłeczki o średnicy 6 – 7cm, najlepiej gumowe, oraz wygodny strój z ciepłą bluzą i skarpetami do relaksu.

Jeżeli cierpisz na jakąś dolegliwość, poinformuj mnie o tym najpóźniej PRZED rozpoczęciem zajęć.